Державна установа "Науково-дослідний інститут психіатрії Міністерства охорони здоров'я України"

 

 

Третя  щорічна конференція Міжнародного Консорціуму Університетів для зниження потреби в наркотиках

(4-5 червня 2018, Сан-Дієго (Каліфорнія, США)

 

4-5 червня 2018 у Сан-Дієго (штат Каліфорнія, США) відбулась третя щорічна конференція Міжнародного Консорціуму Університетів для зниження потреби в наркотиках (International Consortium of Universities for Drug Demand Reduction (ICUDDR). В конференції прийняли участь 85 учасників – представники 31 університетів із 23 країн світу.

Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України був прийнятий до Консорціуму, а Директор  Інституту д.мед.н. с.н.с. Ірина  Яківна Пінчук увійшла до Ради директорів Консорціуму. Це – велика честь для Інституту и гордість за країну, результат довгої, серйозної роботи!

 

 

Директор Українського НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології

МОЗ України, член Ради директорів ICUDDR д.мед.н. с.н.с. Пінчук І.Я.

 

 

Під час засідання Ради директорів Консорціуму

 

 

Учасники конференції

 

Міжнародний консорціум університетів для зниження потреби

в наркотиках (ICUDDR). Стисла довідка

 

ICUDDR - це глобальний консорціум університетів, який пропонує магістерські та післядипломні навчальні програми, що зосереджують особливу увагу на передачі та адаптації науково обґрунтованих знань щодо запобігання та лікування розладів вживання психоактивних речовин. Консорціум підтримує суспільний форум для підтримки, розповсюдження досвіду та конкретних навчальних програм, а також для заохочення та просування рекрутингу осіб, зацікавлених у дослідженні, профілактиці та лікуванні розладів вживання психоактивних речовин та аналогічної

Діяльності у сфері громадського здоров'я. ICUDDR дає можливість вищим навчальним закладам ділитися своїми експертними знаннями, а також підтримувати інструкторів / викладачів, тренерів та студентів у процесі їх навчання та освоєння науки розладів вживання психоактивних речовин.

 

Місія

Міжнародний консорціум університетів для зниження потреби в наркотиках (ICUDDR) підтримує швидке вдосконалення компетенцій та навичок серед сучасних і майбутніх поколінь фахівців у сфері залежностей, для задоволення зростаючого попиту на послуги з профілактики, лікування та охорони здоров'я. З цією метою ICUDDR сприяє створенню нетворкінгу між університетами для просування високоякісної освіти та підготовки кадрів у сфері профілактики, терапії залежностей та інтервенцій у сфері громадського здоров'я. Консорціум також проводить дослідження залежностей, а також інформаційні та адвокаційні заходи.

 

Основні цілі:

1) Створити мережу університетів, що займаються розробкою та впровадженням навчальних програм та програм з профілактики та лікування залежностей.

2)  Просувати прикладні дослідження в галузі профілактики та лікування залежностей.

3) Залучати студентів та фахівців у сфері залежностей в академічні програми досліджень та підвищення кваліфікації, сприяючи кар'єрним можливостям у профілактиці та лікуванні.

4) Розвивати та посилювати партнерські відносини між університетськими програмами дослідження залежностей та окремими фахівцями в цій сфері. Крім того, сприяти утворенню зв'язків між науково-дослідницькою та практичною діяльністю.

 

Зв'язок ICUDDR та ATTC Ukraine

Директори I-ATTC Ukraine - професор Ігор Куценок та професор Ірина Пінчук входять до ради правління Консорціуму, що сприяє більш тісній взаємодії між організаціями.

Докладніше з роботою Консорціуму можна ознайомитись на його офіційному веб-сайті: http://www.icuddr.com

 

 

 

 

 

 

вул. Кирилівська, 103, корпус 12, м. Київ, 04080

+380 44 468-3215

ndips@ukr.net

 

(C) 2018 Державна установа  "Науково-дослідний інститут психіатрії Міністерства охорони здоров'я України"

Усі права на матеріали, розміщені на сайті, охороняються відповідно до законодавства України

 

 


За весь час :

Унікальні користувачі: