Державна установа "Науково-дослідний інститут психіатрії Міністерства охорони здоров'я України"

 

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ ІНСТИТУТУ

 

 

 

 

 

 

З 2017 Інститут зареєстрований в Американської системі управління грантами, отриманими від Уряду США – System for Award Management (www.sam.gov) та йому надано DUNS (Data Universal Numbering System) код № 363731660.

 

 

 

 

 

 

 

 

З 2017 Інститут зареєстрований у системі European Commission Research & Innovation Portal та має PIC (Participant Identification Code) код № 997391249.

 

 

 

 

МІЖНАРОДНІ ПРОЕКТИ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Створення Центру обміну технологій в сфері залежностей (ЦОТЗ)

 

Проект “Міжнародний надзвичайний план Президента щодо зменшення тягаря СНІД та створення Центрів обміну технологій в сфері залежностей” (PEPFAR Project).

Проект має на меті розширення існуючої в США мережі центрів з обміну технологій в сфері залежностей (Addiction Technology Transfer Centers) і створення трьох міжнародних центрів - в Південно-Східній Азії, Південній Африці, і в Україні. Створення такого центру покладено на Каліфорнійський Університет в Сан Дієго, Департамент психіатрії, Центр із досліджень та навчання в медицині залежностей.

Базою цього центру в Україні буде Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України. Буде створений мультидисциплінарний центр, основна функція якого полягає в підвищенні рівня знань, умінь і компетенцій в області профілактики, лікування та реабілітації осіб з залежними розладами в сфері загальної та спеціалізованої медичної допомоги, соціальних служб, правової та пенітенціарної систем.

 

Конференція “Створення Центру обміну технологій в сфері залежностей:

заповнення прогалин та посилення компетенцій”

 

Конференція проводиться за підтримки Управління з питань психічного здоров’я та залежності (SAMHSA) Департаменту здоров'я і соціальних послуг Федерального Уряду США в межах проекту “Міжнародний надзвичайний план Президента щодо зменшення тягаря СНІД та створення Центрів обміну технологій в сфері залежностей” (PEPFAR Project) та присвячена відкриттю Центру обміну технологіями в сфері залежностей в Україні.

Конференція відбулась у м. Київ 15-16 листопада 2017 року у готелі «Хаят» (вул. А. Тарасової, 5).

Програма конференції

Звіт з конференції

Презентації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перший дослідницький курс для молодих фахівців у галузі психічного здоров’я та студентів

 

Партнерство УНА - це спільна ініціатива Норвезького університету науки і техніки (НТНУ, Норвегія), Донецького національного медичного університету, Українського науково-дослідного інституту соціальної та судової психіатрії та наркології Міністерства охорони здоров'я України, Українського католицького університету, Єреванського державного медичного університету (Вірменія), відділу неінфекційних захворювань Всесвітньої організації охорони здоров'я та пропаганди здоров'я у Європі.

Метою курсу є забезпечення високоякісного інтенсивного навчання з відповідними елементами дослідження, включаючи, але не обмежуючись ними: розробка дослідницького проекту, запуск дослідницьких проектів в умовах обмеженої клінічної ситуації, методи дослідження, включаючи найважливіші принципи статистики, написання наукових документів та презентація наукової роботи.

Курс є платформою для постійного навчання та спільних досліджень.

 

Анонс курсу (англійською)

First Research Course for Early Carrier Mental Health  Specialists and Students (стаття, англійською)

D. Butenko (Ukraine), O. Tokarchuk (Ukraine), Camilla Nystrand (Sweden),  Alexandra Troian (Ukraine),

Eteri Machavariani (Georgia), Ashmita Chaulagain (Norway)

WPA, Child and Adolescent Psychiatry Section's Official Journal Issue 11, December 2017

вул. Кирилівська, 103, корпус 12, м. Київ, 04080

+380 44 468-3215

ndips@ukr.net

 

(C) 2019 Державна установа  "Науково-дослідний інститут психіатрії Міністерства охорони здоров'я України"

Усі права на матеріали, розміщені на сайті, охороняються відповідно до законодавства України

 

 


За весь час :

Унікальні користувачі:


@